Ing. Martin Dolejší

O Martinovi:

ekonom, člen kontrolního výboru

Ke své kandidatuře říká:

„Všechny Berouňáky trápí doprava. Jako zastupitel budu prosazovat změny v této oblasti se zaměřením na využití moderních technologií a navýšení počtu parkovacích míst, a to především na sídlištích.“  

Ekonom s několikaletou praxí v oblastí finančního řízení firmy. V komunální politice působí jako zástupce stávající opozice už vice než 3 roky na pozici člena kontrolního výboru. Jako člen má mimo jiné na starosti správnost / odůvodněnost financování městských aktivit a jednotlivých procesů na radnici.

Absolvent gymnázia v Berouně a následně VŠE v Praze se zaměřením na mezinárodní obchod a podnikání malých a středních firem. Zúčastnil se pololetního zahraničního studia v Německu na vysoké škole aplikovaných věd ve městech Zittau a Görlitz.

Jako otec dvou malých dětí intenzivně vnímá problémy rodin. Na srdci mu leží především využití prostoru pro volnočasové aktivity.

„Vnímám, že rodiny s dětmi mají mít dostatečné příležitosti trávení volného času ve městě. Podporuji proto revitalizaci a výstavbu nových volnočasových prostor, primárně dětských hřišť.“

Je členem TOP 09 a zajímá se dále, i vzhledem k své profesi, o městské financování a dopravu.

Věří, že koalice Společně pro Beroun vytvoří s našeho města lepší místo pro všechny.

© Společně pro Beroun | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies