Mgr. Marek Michovský

O Markovi:

občan Berouna, pracovník územní samosprávy,
specialista v oboru bezpečnost, sportovec

Ke své kandidatuře říká:

„Toto město potřebuje změnu, proto jsem se rozhodl podpořit společnou kandidátku hnutí STAN, TOP 09 a KDU-ČSL v čele s Petrem Horákem, kterého vnímám jako vizionáře a skvělého leadera.“

Odborník územní samosprávy s pětadvacetiletou praxí v oboru bezpečnost.

V komunální politice dosud nepůsobil, ale v minulosti se angažoval v odborové organizaci a má tak bohaté zkušenosti s vyjednáváním a prosazováním oprávněných zájmů a požadavků vůči establishmentu.

Vášnivý sportovec, fanda vytrvalostních sportů, který absolvoval řadu extrémních závodů, včetně 11 dlouhých triatlonů, tzv. „ironmanů“. Svědčí to o jeho pevné vůli a schopnosti dotáhnout věci do konce.

Od roku 2020 je registrovaným příznivcem hnutí STAN, jehož pravostředová orientace je mu hodnotově blízká. Je hrdý na řadu realizovaných projektů a dalších úspěchů tohoto hnutí na municipální úrovni, na které by v Berouně rád úspěšně navázal.

Zajímá se především o oblast bezpečnosti, kde svojí odbornou erudicí může přispět k vylepšení stávajícího stavu a o aktivní trávení volného času, což vnímá jako vhodné preventivní opatření vůči sociálně patologickým jevům společnosti, které je třeba eliminovat.

Marek Michovský je velmi pracovitý, zodpovědný, flexibilní, komunikativní, má konzistentní názory a fungující rodinné zázemí. Jeho morální integrita je zárukou spolehlivého výkonu funkce zastupitele města Beroun, na kterou kandiduje.

© Společně pro Beroun | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies