Filip Ševčík

O Filipovi:

bankovní poradce, aktivní člen Svatojánské společnosti  a úspěšný pěstitel brambor

Ke své kandidatuře říká:

Pro mne je aktivní podpora Starostů jasná volba, vidím jejich silný příspěvek ke kvalitě života ve městech a obcích.  Jako zastupitel se chci zasadit o využití potenciálu přírodních krás obcí a městských  částí pod správou města, vytvořením pohybově odpočinkových zón. Beroun je pro mne srdeční záležitost  a  proto jsem se rozhodl kandidovat. Budu rád, když nám dáte svůj hlas.“

Bankéř a farmář zároveň. Podruhé kandiduje do zastupitelstva města Berouna. Registrovaný příznivec  STAN. Člen Svatojánské společnosti. Aktivní účastník života v obci.

Je ženatý má dvě děti syna a dceru. I díky otci  agronomovi  vystudoval  zemědělku v Rakovníku se zaměřením na rostlinnou výrobu, ale v zemědělské  prvovýrobě pracoval jen tři roky.

Již skoro  30 let se  pohybuje v bankovním sektoru a farmaření si ponechává jako koníčka. I v bankovnictví je co se učit a tak při zaměstnání vystudoval Vyšší obchodní a podnikatelskou školu obor  bankovnictví. V pracovní době tak  zaměstnává svou hlavu a po večerech  hlavně své ruce a užívá si při tom krásné krajiny hostímského údolí.

Je členem Svatojánské společnosti, která se již 30 let  stará o obnovu památek a kulturní rozvoj obce Svatý Jan pod Skalou.

Ve  chvílích volna  s rodinou cestuje a poznávám krásy české, ale i evropské krajiny a to jak autem, tak pěšky či na kole.

Filip je  hostímák, ale i berouňák. Obě místa má rád a je  na ně velice hrdý. Přátele  mu závidí klid a  krásu Hostíma  a zároveň  vybavenost a dostupnost Berouna. On, ale  i díky tomu, že zde celý život žije a pracuje ví, co je třeba zlepšovat.  A na tom by se rád v následujících letech podílel.

© Společně pro Beroun | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies