Daniel Průša

O Danielovi:

podnikatel v oblasti pojišťovnictví

Ke své kandidatuře říká:

„Vnímám, že toto město potřebuje změnu. Pro mne je Petr Horák dobrým kandidátem na starostu, a kromě toho bych byl rád, aby názory KDU-ČSL byly zastoupeny i na berounské radnici, proto jsem se rozhodl podpořit svou kandidaturou tuto kandidátní listinu“.

Dlouholetý podnikatel, jednatel a manažer pojišťovací kanceláře s více jak dvacetiletou praxí. Pracoval v pojišťovně a po transformaci společnosti založil rodinnou firmu jako samostatný pojišťovací zprostředkovatel, ta působí ve středočeském a jihočeském kraji dodnes.

Svůj volný čas věnuje skautům v berounském skautském středisku Radost a naděje, se kterým se spolupodílí na organizování a vedení letních táborů.

Absolvent gymnázia v Hořovicích a student VŠST Liberec. Po přerušení studia z politických důvodů nastoupil do ČSD Beroun jako řidič. Po roce 1989 začal působit jako vedoucí závodové dopravy a následně jako mistr těžké mechanizace.

Působil v Občanském fóru. Následně se stal členem KDU-ČSL, v rámci které působí ve vedení Středočeského kraje. 

Od roku 2019 pracuje jako předseda osadního výboru Jarov.

Spolu se svou ženou se již v devadesátých letech usadil v Berouně, má dvě dospělé děti. Zpívá a vystupuje se Svatojakubským chrámovým sborem a Svatojakubskou scholou cantorum jak v berounském kostele sv. Jakuba, tak i v rámci dalších akcí.

© Společně pro Beroun | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies